#1 2006-10-15 02:15:34

Estving

Strażnik bramy

Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 14
Punktów :   

Księga potęg upadłych

Tomch

Jeden z pierwszych tytanów Galimoru, zarówno tak potężny jak i w złoto obrosły, jeden z członków nie istniejącej już dziś gildii Kupców Galimoru. Wsławił się głównie tym, iż był nie pokonany, nikt nie potrafił stawić mu czoła, wielu się obawiała samego jego wyglądu, który wbudzal strach. Zarówno w swej mowie jak i fechtunku był dobrym wojownikiem, wszak jednym z lepszych, jeno miał jedną wadę łatwo dał się omamić demonowi. Doprowadziło to do jego upadku. Stanał w śmiertelne szranki z Lordem JAO, poległ... To był jego koniec, tuż przed śmiercią wyznał, iż jego potęga była zaczerpnięta z ciemnych mocy, nadużywał ich aż nadto co też go zgubiło. Dziś gdzieś jego dusza krąży w czeluściach piekielnych.

*Spisawsze pierwsze wersy Księgi potęg upadłych powrócił do pilnowania bramy.*
- Wkrótce spisze innych dzieje, po krótce wszak o największych nie zapomne żywych, których potęga upadła jak i tych których już Galimoru ściezki nie doznają dotyku stóp...

Offline

 

#2 2006-10-21 07:39:31

Estving

Strażnik bramy

Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 14
Punktów :   

Re: Księga potęg upadłych

Simara

Niegdyś członek LOTR prowadzonego przez Toma Bombadila, dziś jeno legenda dawnych czynów. W ślady swego brata Kronosa II, tuż po nim opuścił szeregi LOTR niosącego harmonię i pokój i stworzył siedlisko zła wszlekiego RTOL. Z początku była to gildia najemna, trudniąca się wszelkimi możliwymi zadaniami jakie im zlecano, od zabójstw po szpiegowanie i wydobywanie surowców na zamówienie. Zyskała tym miano jednej z najpotężniejszych gildii, trwa do dziś pod przywódctwem Kryzysa, opętanego własnym ego woja. Simara wystąpił przeciwko LOTR, prowokujac ich nazwą swej gildii RTOL siejący chaos i zniszczenie, wojna toczy się po dzisiejsze czasy. Brał jedną z głównych rół w zniszczeniu Przymierza Trzech Ostrzy, zwycięstwo to jednak stało się jego upadkiem, zniknał zamknąwszy się w swej twierdzy, żadko wychylał z niej łeb, izolował się od świata, pozwolił przejąć swą gildię i zniknał z ziem Galimoru. Wszak nie dawnymi czasy pojawił się jego kuzyn Kane II, być może on uniesie legendę swego kuma i będzie kroczyl jego śladami.

Ostatnio edytowany przez Estving (2006-10-21 07:39:44)

Offline

 

#3 2007-02-23 12:56:00

Tensarioth

New member

Zarejestrowany: 2007-02-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Księga potęg upadłych

Można by było słów wiele napisać o mad ancie, o Hord Hawk'u i o innych wilkich tego świata, gdy będę miał chwilkę spisze ich historię.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zyciowe motto dla humanistów wierszyk dla miłości życia starożytne księgi czarów jak założyć sari jak opisać postać