Twierdza Anthurium

Twierdza Anthurium

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-02-21 19:16:12

Visenna

Member

1711062
Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 88
Punktów :   

Na poprawę humoru

Po dłuższym czasie weszłam wreszcie na DoHa... i muszę przyznać, że byłam nielada zaskoczona.
Dostałam zaproszenie od pewnej gildii... co właściwie nie było samo w sobie dziwne- przecież każdy wie, że to się zdarza. Pomimo wszystko, postanowiłam przejrzeć sobie profil gildii, by dojść do wniosku po co zapraszają ludzi z innych gildii...
Rozbił mnie tekst na samym końcu opisu:
"Wszystkie ważne sprawy proszę kierować na prv..Tak samo jak i informacje o zaproszeniach z innych gildii(powód do wojny)" - jako jedyne z całego opisu było napisane boldem. Mnie ta ich niekonsekwencja doprowadziła do śmiechu <mrugnięcie>

Jak chodzi o wątek, doszłam do wniosku, że nie mamy tutaj nic takiego... a jako, że w żadne miejsce mi ta wypowiedź nie pasowała, postanowiłam założyć nowy. W każdym razie, myślę, że można tutaj raz po raz wkleić coś zabawnego- nie tylko txt z gry.

Postaram się jutro wrzucić na serwer pewien filmik... powiedzmy "remake" teledysku Judasz... przerobiony na wersję polityczną. Wkleję Wam link.

Pozdrawiam,
Vis.

Offline

 

#2 2007-02-23 02:42:48

Psychus

Samozwańczy Pan Mroku

3550249
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 83
Punktów :   

Re: Na poprawę humoru

Heh ciekawy temat jak coś znajde fajnego to też podrzuce..

Swoją drogą jaka to gildia Cię zapraszała? Może by się zabawić ich kosztem troche.. rozruszać się troche

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warrockcheats.pun.pl www.managerskokow.pun.pl www.jedizakon.pun.pl www.bollywood.pun.pl www.rpgcity.pun.pl