Twierdza Anthurium

Twierdza Anthurium


#1 2007-02-09 10:02:23

Psychus

Samozwańczy Pan Mroku

3550249
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 83
Punktów :   

Moja nieobecność

Witam,

Chciałem was poinformować, że z przyczyn nie zależnych odemnie moge na jakiś czas zniknąć..

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-02-09 15:51:45

Visenna

Member

1711062
Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 88
Punktów :   

Re: Moja nieobecność

Hm.. ja też właściwie już chciałabym zniknąć... do maja mam rzut mocherowym beretem... dlatego chcę przekazać pałeczkę przy podróży /albo ją zamknąć do czasu mojej matury/ komuś innemu. Rozmawiałam o tym kiedyś z Tsu Jinem(który mnie wspomagał jako ukryty MG, teraz już mogę to powiedzieć) , nie wiem jednak czy zgodzi się prowadzić ją sam.
Tak więc w tym miejscu pytam jak wolicie...
1- Tsu Jinie, mógłbyś zostać MG? Czy wolisz nie?
2- Skoro Psychus nie będzie grał, ja również, pozostaje tylko Mabh, Gayla i Tsu Jin. Chcecie grać we trójkę, czy czekacie na powrót do gry pozostałych graczy (Psychusa i mój, podejrzewam, że może i Mortyshja by się zabrała... Alvar kiedyś mówił, że pograłby gdyby nie egzaminy, więc jak skończy to też może dołączy.. i kto wie czy jeszcze ktoś nowy..?).

Porządkując to, opcje są trzy:
1: Tsu Jin się zgadza, gracie we trójkę
2: Tsu Jin się nie zgadza, pałeczkę przejmuje Mabh lub Gayla (nie wiem jak ta druga, ale tą pierwszą mam okazję znać osobiście i wiem, że świetnie by się do tego nadawała... ale tutaj też pozostaje kwestia zgody)
3: Nie chcecie grać w zespole 2 graczy + MG, wyprawę chwilowo zamykamy, otwieramy w połowie maja.

Wszystko zależy od Was. Czekam na wypowiedzi co dalej- ja na pewno nie jestem w stanie dalej jej prowadzić przed maturą.

edit: usunęłam pytanie. nawet nie wiem co dalej napisać... wypróbowałam kilka wersji i wszystlkie były głupie. chyba najlepiej będzie to przemilczeć. trzymam kciuki.

Ostatnio edytowany przez Visenna (2007-02-10 02:02:38)

Offline

 

#3 2007-02-09 22:06:03

Lady Mabh

Member

3003754
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-10-01
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Re: Moja nieobecność

Visenna napisał:

pałeczkę przejmuje Mabh lub Gayla (nie wiem jak ta druga, ale tą pierwszą mam okazję znać osobiście i wiem, że świetnie by się do tego nadawała... ale tutaj też pozostaje kwestia zgody)

Eeee... No nie wiem, czy bym się tak do tego nadawała. Szczerze to chyba jednak wolę grać jako gracz a nie MG. Jest jeszcze taka kwestia, że mam małe, a raczej dosyć duże problemy ostatnio i nie wiem jak to będzie z dostępem do kompa Poza tym moje umiejętności jako MG są bardzo wątpliwe i obawiam się, iż nie poradziłabym sobie z prowadzeniem gry.

Offline

 

#4 2007-02-09 22:57:28

Visenna

Member

1711062
Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 88
Punktów :   

Re: Moja nieobecność

Z tym byciem MG w Twoim przypadku się nie zgadzam, co zresztą już wiesz... ale skoro masz jakieś problemy to już inna sprawa. Jednak nie odpowiedziałaś na drugie pytanie

Offline

 

#5 2007-02-10 16:07:20

Lady Mabh

Member

3003754
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-10-01
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Re: Moja nieobecność

Visenna napisał:

. Jednak nie odpowiedziałaś na drugie pytanie

Jakie drugie pytanie?

Offline

 

#6 2007-02-10 20:50:20

Visenna

Member

1711062
Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 88
Punktów :   

Re: Moja nieobecność

Właściwie już nieważne... chodziło o to, czy zamknąć wyprawę, czy chcecie dalej grać, ale to byłoby w obecnej sytuacji bez sensu. Dlatego sesja "chwilowo" zamknięta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerskokow.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.rpgcity.pun.pl www.jedizakon.pun.pl www.warrockcheats.pun.pl