#1 2006-10-22 23:59:11

Visenna

Member

1711062
Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 88
Punktów :   

Czy to żart...?

Co się stało? Mike stwierdził, że ma dość doh'a...? Tak bez uprzedzenia..? Nie chce mi się wierzyć...!

Offline

 

#2 2006-10-23 13:03:30

Psychus

Samozwańczy Pan Mroku

3550249
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 83
Punktów :   

Re: Czy to żart...?

Podejrzewam, ze to jakieś zagranie w celu resetu DoH-a, ale tylko podejrzewam, tak czy siak rozpocząłem własny projekt gry wraz z Gniewomirem i mam zamiar doprowadzić go do końca, będzie w nim wszystko czego brakowało DoHowi plus troche innych urozmaiceń. Jeśli macie jakieś pomysły co do takiej gry chętnie poczytam może coś wykorzystamy.

Offline

 

#3 2006-10-24 00:08:36

Lady Mabh

Member

3003754
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-10-01
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Re: Czy to żart...?

Zamknęli DOH... nie wierzę... Włączam dzisiaj grę i wyskakuje informacja, że nie mają czasu, żeby się nim zajmować
Psychus - wierzymy w Ciebie Mam jedną prośbę. Nie ograniczajcie znaków na pseudonimy (chodzi mi o to, żebi nie było, że np. od 5 znaków )

Offline

 

#4 2006-10-24 09:47:55

Tsu Jin

Member

3118557
Zarejestrowany: 2006-10-07
Posty: 32
Punktów :   

Re: Czy to żart...?

Psychusie..
jaki silnik gry wybraliscie? to pierwsze pytanie
czy macie wresje testową online?

Offline

 

#5 2006-10-25 22:43:50

Visenna

Member

1711062
Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 88
Punktów :   

Re: Czy to żart...?

Osobiście nie podjemuję się decyzji dlaczego to zrobili ale wydaje mi się że to "czasowe". Ale z naszej strony, użytkowników, może to oznaczać 3 lub 4 miesiące, przez który to czas zapewne zapomnimy o tym albo będziemy mieli już na głowie inne obowiązki (np. ja już odpadnę- za blisko matury... pozostanie sama nauka.. eh).

Mimo wszystko, popieram to co napisał Psychus, powinniśmy teraz pozbierać nasze idee do gry, która będzie powstawała poprzez jego ręce (lub bardziej klawiaturę) aby ją trochę urozmaicić. Może napisać fragment w języku, na który się zdecyduje się ostatecznie Psychus, lub po prostu podać sam pomysł co by się jeszcze przydało. W takim wypadku proponowałabym (jeżeli się zgodzisz Psychusie) abyś powiedział mniej więcej jaką masz koncepcję na tą grę, może wtedy uda nam się Tobie jakoś pomóc.

Offline

 

#6 2006-10-26 14:38:28

Psychus

Samozwańczy Pan Mroku

3550249
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 83
Punktów :   

Re: Czy to żart...?

Visenna napisał:

Osobiście nie podjemuję się decyzji dlaczego to zrobili ale wydaje mi się że to "czasowe". Ale z naszej strony, użytkowników, może to oznaczać 3 lub 4 miesiące, przez który to czas zapewne zapomnimy o tym albo będziemy mieli już na głowie inne obowiązki (np. ja już odpadnę- za blisko matury... pozostanie sama nauka.. eh).

Mimo wszystko, popieram to co napisał Psychus, powinniśmy teraz pozbierać nasze idee do gry, która będzie powstawała poprzez jego ręce (lub bardziej klawiaturę) aby ją trochę urozmaicić. Może napisać fragment w języku, na który się zdecyduje się ostatecznie Psychus, lub po prostu podać sam pomysł co by się jeszcze przydało. W takim wypadku proponowałabym (jeżeli się zgodzisz Psychusie) abyś powiedział mniej więcej jaką masz koncepcję na tą grę, może wtedy uda nam się Tobie jakoś pomóc.

Czas oczekiwania na DoH nie będzie dłuższy niż pare dni przy dobrych obrotach...

Dostałem propozycję bycia koderem DoHem, co jest jednym z warunków adminów by DoH powrócił do sieci. Propozycję przyjałem, teraz tylko trzeba czekać na zdanie dzondera co do powrotu DoH-a, mikie się zgodził. Jak będę coś więcej wiedział dam znać.

Co do mojej gry:

Koncepcja jest następująca:

Mieszanka gier typu mmorpg/strategia.
Gracz ma możliwość rozwoju postaci w jaki sposób chce.
Główna koncepcja rozwoju postaci "od chłopa do króla".
Fabuła wstępnie ustalona to wojna miedzy dwoma światami, światem starym (Ludzie, Elfy, Krasnoludy, Orki) ze światem młodym (nowe zupełnie nie znane rasy).

Offline

 

#7 2006-10-26 21:19:41

Lady Mabh

Member

3003754
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-10-01
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Re: Czy to żart...?

Całkiem milutka koncepcja Proponuję, aby kazdy gracz który będzie zaczynał dostał mały domek blisko jakiejś wsi i w zależności jaki będzie miał lvl to będzie mógł to rozbudowywać.

Offline

 

#8 2006-10-27 02:06:50

Psychus

Samozwańczy Pan Mroku

3550249
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 83
Punktów :   

Re: Czy to żart...?

Lady Mabh napisał:

Całkiem milutka koncepcja Proponuję, aby kazdy gracz który będzie zaczynał dostał mały domek blisko jakiejś wsi i w zależności jaki będzie miał lvl to będzie mógł to rozbudowywać.

No czegoś takiego raczej nie będzie ale specjalnie dla Ciebie Mabh ustawiłem długość imienia postaci na min 4 znaki

Offline

 

#9 2006-11-20 20:26:12

Visenna

Member

1711062
Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 88
Punktów :   

Re: Czy to żart...?

Cóż... chyba wyszło z lekka dłużej niż "parę dni" i nie zanosi się na wznowienie gry... Osobiście zaczynam myśleć, że DoH już do sieci nie powróci...
A u Ciebie Psychusie coś się rozwinęło poza pomysłem na Twoją grę? Bo z tego co pamiętam miałeś problemy z ekipą..?
Zasadnicze pytanie brzmi: czy będzie cokolwiek ;-) Trochę to samolubne, ale chęć wiedzy czy w którymkolwiek kierunku cokolwiek jest robione, jest silniejsza ode mnie.

W sumie nieraz mam ochotę na pobyt w karczmie, to najbardziej wspominam, a "to już koniec, nie ma już nic"... w sieci też nie ma tego typu gier... więc mam nadzieję na cokolwiek.
Zresztą Mabh również mi mówiła, że chciałaby pograć, a tutaj brak czegokolwiek...

Pozdrawiam... mam nadzieję, że nie po raz jeden z ostatnich...
Visenna.

Offline

 

#10 2006-12-08 05:33:42

Psychus

Samozwańczy Pan Mroku

3550249
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 83
Punktów :   

Re: Czy to żart...?

Tak zajrzałem z ciekawości może jeszcze ktoś zajrzy..

Vis, praca nad moją grą cały czas trwa, ekipe udało sie wbrew oczekiwaniom w miare sprawnie zebrać.. :] można powiedzieć że część gry już jest gotowa..

Na dzień dzisiejszy opracowuje mape do gry..

Pozdrawiam

Raczej predko tu nie zajrze więc jak coś to gg... 3550249

Offline

 

#11 2006-12-10 15:58:41

Visenna

Member

1711062
Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 88
Punktów :   

Re: Czy to żart...?

Dobrze, wobec tego ja poinformuję o tym, co powiedzieć powinien Psychus, bo to jego działka ;-)
Ten skromny człowieczek jest administratorem, i co chwila dochodzą mnie nowe informacje o wznowieniu DoHa. Wygląda to tak:

Nadeszła wielkopomna chwila i mogę to już oficjalnie powiedzieć.
Długie negocjacje i debaty w zespole administratorów i modów zostały zakończone.
Ustalono, że kraina Galimoru odrodzi się.
Z ważniejszych zmian na początek zmiany organizacyjne:
Ekipa administratorów:
- dzonder
- mikie
- Tom Bombadil
- Psychus
Ekipa moderatorów:
- Lord JAO
- Czegewara
- Thingol Szary Płaszcz
- tatsu
- Vidette
- Sailora
Baza być może wstanie już dziś w nocy <<VIS:wiadomość doszła do mnie w piątek 8.12>>
(ale nie obiecuje bo nie wiem o której wróce dzis z pracy i czy mikie będzie miał chwile czasu)
W każdym razie DOH odrodzi się lada dzień i to jest już ustalone.
Z poważaniem,
Tom Bombadil

Jeżeli ktoś jeszcze tutaj zagląda (poza mną i Psychusem) to przeczyta miłą informację
Pozdrawiam!

Offline

 

#12 2006-12-11 01:23:04

Visenna

Member

1711062
Zarejestrowany: 2006-09-29
Posty: 88
Punktów :   

Re: Czy to żart...?

O 23.45 dnia 11.12, czyli po niespełna 2 miesiącach wznowiono działanie DoH'a <oklaski dla adminów i modów> :] cóż, muszę przyznać że bardzo się ucieszyłam widząc index znów na swoim miejscu! Tak więc będę pierwszą, która na tym forum wyrazi swoje <juhuuu> na powitanie przede wszystkim towarzyszy doli ale również miejsc typu karczma oraz reszta gry

Może i ten post jest w nieładzie ale przynajmniej pokazuje emocje ;-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bollywood.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.warrockcheats.pun.pl www.jedizakon.pun.pl www.rpgcity.pun.pl